pzswim

Dyscyplina: pływanie

Lista publikacji dla wybranej dyscypliny

Grand Prix Polski w Kozienicach (relacja)

Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) i Radosław Kawęcki (Korner Zielona Góra) zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów pływackich Grand Prix Polski na 25-metrowym basenie w Kozienicach. Tchórz zgromadził ... więcej

Zawody pływackie w 2014 (zapowiedź)

Polski Związek Pływacki na swojej stronie internetowej prezentuje kalendarz imprez na 2014 rok. Zestawienie imprez z podziałem na poszczególne miesiące znajdziecie TUTAJ źródło: http://www.polswim.pl/ foto ... więcej

Dobre występy w Dubaju (relacja)

Aleksandra Urbańczyk osiągając czas 26,70 s wygrała w czwartek wyścig na 50 m stylem grzbietowym pływackiego Pucharu Świata w Dubaju. Drugi na 200 m stylem motylkowym był Paweł Korzeniowski, a trzecie miejsce na 100 m st ... więcej

Korzeniowski najszybszy (relacja)

Paweł Korzeniowski wygrał wyścig na 200 m kraulem pływackiego Pucharu Świata w Moskwie. Godzinę później podopieczny Roberta Białeckiego był trzeci na 200 m stylem zmiennym. Z trzeciej lokaty, ale na 100 m st. motylkowym, ... więcej

Polak trzeci w Kalifornii (relacja)

Marcin Tarczyński zajął trzecie miejsce w "King of the Pool". W poprzednich latach Polak trzykrotnie wygrywał te zawody. Zasady zawodów, które odbyły się na obiekcie Anderson Aquatic Center w San Luis Obispo ... więcej

XII Międzynarodowe Zawody Pływackie Pogranicza (zapowiedź)

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XII MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH POGRANICZA JELENIA GÓRA 2013 1. Organizator imprezy ; Młodzieżowy Klub Sportowy „Jedenastka” Jelenia Góra Urząd Miasta J ... więcej

BCT Gdynia Marathon 2013 (relacja)

25 sierpnia rozegrano wyścigi w kategorii Open w ramach BCT Gdynia Marathon 2013 – jednych z najbardziej ekstremalnych zawodów pływackich w Europie. Na starcie na gdyńskiej plaży stawiło się 89 zawodników. W dzisie ... więcej